Відбувся науково-методичний семінар «Енергозбереження: проблеми та перспективи»

• Дата публікації: 08.11.2016

На базі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки 4 листопада відбувся  науково-методичний семінар на тему: «Енергозбереження: проблеми та перспективи». У роботі семінару взяли участь викладачі НН Інституту економіки та бізнес-освіти, представники Київського національного лінгвістичного університету та студенти.

Програма семінару охоплювала широке коло питань, пов’язаних із використанням альтернативних джерел енергії, впровадженням енергозберігаючих технологій у різні галузі національної економіки.

Із доповідями виступили професори Захарін С.В., Курмаєв П.Ю., доцент Білошкурський М.В., викладач Стойка С.О.

У обговоренні доповідей активну участь взяли викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки, студенти.

Під час роботи семінару відбулася презентація проекту «ОСББ – теплий дім», підготовлений співробітником Інноваційного бізнес-інкубатору Станчуком С.П.

Наприкінці семінару, представник оргкомітету, завідуючий кафедрою фінансів, обліку та економічної безпеки Слатвінський М. А. подякував учасникам за змістовні виступи та наукову дискусію.