Менеджер – професія нашого часу!!!

• Дата публікації: 05.11.2016

Традиційно щороку в стінах ННІ економіки та бізнес-освіти студенти та викладачі кафедри маркетингу та управління бізнесом відзначають професійне свято – День HR-менеджера. Протягом тижня було організовано ряд заходів, приурочених до свята, які направлені на презентацію професії «менеджер».

Так, кафедрою маркетингу та управління бізнесом були проведені: кіноперегляд документального фільму, командну психологічну гру «Мова жестів», засідання круглого столу «Тайм-менеджмент».

Студентами організовану інтелектуальну економічну гру «Бізнес, бізнес, бізнес…»

Заключним етапом святкової програми стала посвята першокурсників у менеджери. Студенти першого року навчання офіційно «присягли», що вони будуть активними та старанними у навчанні і в майбутньому стануть справжніми фахівцями своє справи. На знак цієї події студенти отримали значки студентів-менеджерів та запрошення до міцної сім’ї інституту.

Вітаємо першокурсників з посвятою та з першим професійним святом! Зичимо натхнення та успіхів у навчанні!