Чергове заняття проекту «Академія молодіжного лідера»

• Дата публікації: 01.11.2016

Чергове заняття проекту «Академія молодіжного лідера», яке відвідали студенти ННІ економіки та бізнес-освіти Дарія Степаненко і Олександр Кучмій, присвячувалось актуальній і важливій темі сьогодення: «Як знайти роботу?».Провідний фахівець з профорієнтації Уманського міського центру зайнятості Тетяна Задорожко ознайомила молодь з роботою закладу, поінформувала про наявність вакансій. Окрім цього, вона поділилась деякими секретами своєї справи: як пройти співбесіду, аби відразу привернути увагу роботодавця,  що потрібно знати, щоб скласти резюме тощо.Ці навики обов’язково мають знадобитися молодим людям. Адже свідомий вибір професії та роботи — це не лише матеріальне задоволення, а й джерело позитиву. Тож від усього серця бажаємо кожному знайти себе в житті, зробивши правильний вибір!

За інформацією, Олександра Кучмія,
студента 11 групи ННІ економіки та бізнес-освіти