Пишаємось, що ми маркетологи!

  • Дата публікації: 30.10.2016

З 25 по 28 листопада в стінах Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти було проведено ряд урочистих заходів з нагоди святкування Дня маркетолога.

Кожен рік велика сім’я маркетологів збирається разом та показує власні таланти, інтелектуальні та творчі здібності, без яких неможливо стати успішним маркетологом.

Професорсько-викладацький склад кафедри маркетингу та управління бізнесом разом із студентами інституту підготував цікаву та насичену святкову програму.

Так, кафедрою маркетингу та управління бізнесом були проведені: брейн-ринг «Маркетинг у світі бізнесу», кіноперегляд документального фільму «The Greatest Movie Ever Sold», міні-конференція на тему: «Маркетингові дослідження: сучасний етап та проблеми якості»

.

Студентами було організовано квест «Кімната загадок» та командну психологічну покрокову гру «МАФІЯ».Заключним етапом святкової програми стала посвята першокурсників у маркетологи. Студенти першого року навчання офіційно «присягли», що вони будуть активними та старанними у навчанні і в майбутньому стануть справжніми фахівцями своє справи. Після цього вони отримали блакитні значки з емблемою спеціальності «Маркетинг», що засвідчило їх повноправне членство у великій родині маркетологів нашого інституту.

Міні галерея


Січень
Березень