Програма «подвійного диплому» для студентів УДПУ

• Дата публікації: 14.09.2016

Активне міжнародне співробітництво Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з польськими партнерськими навчальними закладами відкриває нові можливості для його студентів. Зокрема, нині триває набір на навчання на бакалаврат та в магістратуру Інституту Європейської Культури Познанського університету імені Адама Міцкевича (м. Гнєзно) на наступних умовах: – студенти УДПУ, які виявили бажання взяти участь у програмі подвійного диплому і навчатимуться на бакалавраті  або магістратурі в Інституті європейської культури, звільняються від оплати за навчання в польському навчальному закладі.Студент сплачує тільки проживання в гуртожитку та разовий внесок у розмірі 200 євро. Якщо Ви бажаєте отримати 2 дипломи – польський та український, здобути європейську освіту та стати частинкою європейської спільноти дана пропозиція саме для Вас! За детальною інформацією звертайтеся у Польський культурно-освітній центр або у відділ наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва УДПУ.