Проект міжнародної мобільності Mobile+2

• Дата публікації: 09.09.2016

122Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розширює горизонти співпраці з закордонними навчальними закладами. Зокрема, наш вуз виступає партнерським закладом освіти Університету Порто (Португалія) в рамках проекту Mobile+2.

Проект Mobile+2, затверджений в 2016 році, координується Університетом Порто (Португалія) і фінансується Європейською Комісією в рамках програми Erasmus +, спрямованої на стимулювання взаємного порозуміння між Університетом Порто та 22 країнами-партнерами, через заохочення студентських академічних і адміністративних мобільностей, передачі ноу-хау та передової практики.

Міжнародна кредитна мобільність передбачає стипендіальну програму для студентів УДПУ на 5 місяців (бакалавр з 2-го року навчання, магістр); для аспірантів з 2-ого року навчання – на 6 місяців.

Також передбачено тижневе стажування за напрямом – міжнародне співробітництво у спорті.

Учасники програми забезпечуються стипендією.

Подача заявок – до 3 жовтня 2016 року.

Детальну інформацію щодо вимог до кандидатів та умов отримання стипендій можна дізнатися у відділі наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва.