Міс Інституту економіки та бізнес-освіти – 2016

• Дата публікації: 03.06.2016

Вперше в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіті відбулося чудове дійство – зібралася повна зала глядачів, щоб оцінити красу, розум та талант кращих дівчат університету.

У конкурсі взяли участь найкрасивіші та найталановитіші студентки інституту:

• непередбачувана та запальна Яна Валентир;
  • тендітна та ніжна Каріна Сновида;
  • скромна та водночас пристрасна Ірина Хілобоченко;
  • творча та відкрита, майстер пера Юлія Осадчук;
  • жіночна, кокетлива та енергійна Тетяна Сатановська;
  • чарівна, креативна та граційна Ірина Джугостранська.

Глядачі та компетентне журі протягом всього дійства мали можливість оцінити не тільки зовнішню привабливість кожної з шести претенденток на горде звання «Міс Інституту економіки та бізнес-освіти – 2016», а й оцінити рівень їх таланту та інтелекту. До складу жюрі увійшли:

• кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землезнавства та геології –ОлександрОсадчий;
  • майстер фотографії– Олександр Бистров;
  • людина, яка створює свято, власник магазину «Святковий»– Василій Шеремета;
  • депутат міської ради –СергійЯремчук;
  • власник мереж «Кофе хауз»–Эременко Игорь;
  • власник ресторану «Чикаго»–Карен Аракелян.

Глядачі та судді належно оцінили здібності всіх учасниць. Головною красунею та володаркою титулу «Міс Інституту економіки та бізнес-освіти – 2016» стала Ірина Джугостранська.

Втілення добра та справедливості, елегантності та вишуканості – такою постала на сцені Тетяна Сатановська, яка отримала звання «Віце-міс Інституту економіки та бізнес-освіти – 2016».

Вразила своєю тендітністю, чуттєвістю та енергійністю Юлія Осадчук, отримавши титул «Міс глядацьких симпатій». Титул «Міс чарівність» завоювала Яна Валентир, яка своєю посмішкою зачарувала всю залу. «Міс вишуканість» отримала Каріна Сновида. «Міс артистичність» – Ірина Хілобоченко, яка вразила своєю винахідливістю та талантом.

Наприкінці заходу з вітальними словами до присутніх звернулися в.о. директора інституту Наталія Пачева та її заступник по виховній роботі Наталія Коган, які висловили захоплення усіма учасницями та разом із екс-міс інституту економіки та бізнес-освіти Аліною Якименко нагородили красунь приємними подарунками та сертифікатами.

Після завершення заходу переможниця конкурсу Ірина Джугостранська поділилася своїми враженнями від пережитого: «Конкуренція зовсім не відчувалася, оскільки всі дівчата дружньо готувалися до конкурсу і сама підготовка приносила нам насолоду». Ірина не розраховувала на перемогу, це для неї стала цілковита приємна несподіванка.

Щиро вітаємо всіх учасниць конкурсу, бажаємо їм натхнення та успіхів у навчанні, віри в себе та нових перемог.

Організатори свята висловлюють вдячність спонсорам та всім, хто долучився до організації свята:

• майстрині кондитерських виробів – Діані Володимирівні
  • візажисту, майстру мейк-апу –Анні Ві.
  • магазину «Святковий»
  • Ресторану «Чикаго»
  • Інтернет-магазину Allure lingerie та фотографу – ОлександруБистрову.

Окрема вдячність ведучим заходу – Діані Сіговій та Віталію Мельничуку, які протягом вечора розважали гостей та дарували хороший настрій.