Всеукраїнська студентська наукова конференція «ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: СТРАТЕГІЯ І ПЕРСПЕКТИВИ»

• Дата публікації: 16.04.2016

12 квітня 2016 року на базі НН інституту економіки та бізнес-освіти відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція  «Пріоритети розвитку національної економіки України: стратегія і перспективи»Становлення і розвиток студентської науково-дослідної роботи має на меті допомогти молодим дослідникам оволодіти методикою наукових досліджень, розвинути навички самостійної пошукової роботи, виховувати творче ставлення, прищеплювати смак до наукового пошуку, підвищувати власну наукову активність, проявляти інтелектуальну ініціативу. Метою цього заходу є формування наукового світогляду та сприяння молодим дослідникам в опануванні методології і методів наукового пошукуІз вступним словом виступила завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом, к.е.н., доцент Катерина Андріївна Олійник, а також привітала учасників конференції прес-секретар Уманської ОДПІ Наталя Сергіївна Ожогіна, і побажала їм плідної роботи, зауваживши, що проблеми функціонування  національної економіки завжди знаходяться в авангарді наукового життя, тому цілком закономірно, що питання які виносяться для обговорення на конференції є актуальними.Після пленарного засідання робота учасників конференції продовжилася за такими напрямками:

1. Маркетинг.
  2. Менеджмент.
  3. Фінанси і кредит.
  4. Економічна теорія.
  5. Бухгалтерський облік та аудит .
  6. Управління персоналом та економіка праці.

Після закінчення виступів були підбиті підсумки конференції. Було визначено високий рівень доповідей, якість теоретичної підготовленості студентів, значущість обраних тем, а також всі учасники отримали сертифікати.