Внутрішній конкурс бізнес-планів

• Дата публікації: 19.03.2016

З метою підтримки та сприяння розвитку підприємницьких ініціатив серед студентської молоді 18 березня 2016 року в НН Інституті економіки та бізнес-освіти був проведений конкурс бізнес-планів.
Проведення конкурсу бізнес-планів стало гарною традицією в інституті і допомагає талановитій студентській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи.
Свої роботи представили 19 ініціативних студента ІІ – V курсів. До організаційного комітету конкурсу бізнес-планів був запрошений професорсько-викладацький склад НН Інституту економіки та бізнес-освіти.

Тематика бізнес планів формувалася за двома напрямами: виробництво, сфера послуг і торгівля та соціальний проект.

Кожен бізнес-план був представлений презентаціями. Різноманітність підприємницьких ідей була наскільки цікавою, що питання крім членів журі задавалися присутніми викладачами та студентами інституту.

У результаті проведеного заходу члени журі відзначили усіх студентів грамотами.

Вітаємо переможців та їх керівників, зичимо творчого натхнення і подальших успіхів! І чекаємо перемог у міському конкурсі бізнес-планів, районному та обласному.