Ти – вічний біль, Афганістан…

• Дата публікації: 15.02.2016

«А біль Афгану – навіки,

в душі чомусь не замовкає…»

15 лютого – День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Майже 10 років тривала та далека, офіційно не оголошена війна, що залишила після себе тисячі жертв, сльози й горе в мирних родинах. Саме 15 лютого 1989 року радянські війська покинули Афганістан, з честю виконавши завдання уряду країни, виявивши при цьому зразки мужності й героїзму.

Студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти на чолі з заступником завідувача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки з виховної роботи Анастасією Кістол вшанували пам’ять воїнів, загиблих під час війни в Афганістані та поклали квіти до пам’ятнику воїнам-інтернаціоналістам.

Такий захід є актуальним для сучасної молоді, тому що студенти ознайомлюються з однією із найтрагічніших сторінок у нашій історії, що сприяє вихованню поваги до учасників військових дій на території інших держав та віддають шану полеглим воїнам-інтернаціоналістам.