Науково-методичний семінар «Конкурентна розвідка в системі фінансово-економічної безпеки»

• Дата публікації: 18.12.2015

17 грудня 2015 року, за ініціативи доцента кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Міщук О.В., проведено науково-методичний семінар «Конкурентна розвідка в системі фінансово-економічної безпеки». Учасники семінару – студенти спеціальності «Управління фінансово-економічної безпеки», викладачі випускової кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки з великою зацікавленістю заслухали доповідь професора Тумара Миколи Броніславовича на тему «Роль конкурентної розвідки в забезпеченні фінансово-економічної безпеки підприємств», в якій він зупинився на основних інструментах проведення конкурентної розвідки, розкрив зміст відкритих та напіввідкритих джерел отримання інформації в рамках конкурентної розвідки, детально зупинився на перевагах кіберпростору та віртуального пошуку інформації про конкурентів.У рамках семінару учасники обговорили також питання, пов’язані з оцінкою загроз фінансово-економічній безпеці і визначили їх вплив на діяльність суб’єктів господарювання.

Заходи такого рівня дозволяють учасникам відкрити нові горизонти для наукового пошуку вирішення проблеми забезпечення фінансово-економічної безпеки суб’єктів господарювання.