Міжнародний день інвалідів

• Дата публікації: 07.12.2015

3 грудня 2015 року студенти та викладачі НН інституту економіки та бізнес-освіти влаштували свято вихованцям центру професійної реабілітації інвалідів міста Умані. Дата проведення заходу була обрана не випадково, адже саме у цей день в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.  Готуючись до свята, студенти та викладачі НН інституту економіки та бізнес-освіти підготували подарунки та солодощі.Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.