Бухгалтерія – не нудна, а навіть дуже і дуже цікава!

• Дата публікації: 01.12.2015

Саме це доказали студенти третього курсу Інституту економіки та бізнес-освіти, які творчо підійшли до проведення тижня фінансово-облікових дисциплін і організували чудовий захід під назвою «Казка» в межах дисципліни «Бухгалтерський облік». Побутує думка, що облік і аудит, бухгалтерська справа це прямий шлях до нудної роботи, що випускники цього напрямку мають лише одну перспективу – сидіти і вести підрахунки цифр. Дане судження є лише стереотипом, який не має об’єктивного підґрунтя. Протягом століть професія бухгалтера була показником високих інтелектуальних здібностей, давала можливість добре заробляти та самореалізовуватися. До сьогоднішнього дня не змінилося нічого, окрім того, що ця професія стала більш цікавою.Саме так, розвиваючи творчі підходи до вирішення поставлених завдань, в Уманському державному педагогічному університеті в Інституті економіки та бізнес-освіти навчають майбутніх фахівців з бухгалтерського обліку та аудиту. Процес навчання та здобуття вищої освіти передусім відповідає сучасним потребам практики, сприяє підвищенню мотивації студентів до самостійної роботи.Обліку й аудиту належить головна роль у процесі адаптації та задоволенні потреб, спрямованих на інтенсивність виникнення попиту щодо надання своєчасної, об’єктивної та достовірної інформації. А тому існуватиме постійна потреба сучасної економіки держави у молодих кваліфікованих працівниках, які матимуть бажання і невпинну рішучість впроваджувати нові методи та форми ведення бухгалтерського обліку і аудиту. У цьому майбутнім фахівцям допоможе Інститут економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету, колектив якого складають провідні вчені-економісти та досвідчені викладачі-практики.