Посвята у фінансисти та обліковці

• Дата публікації: 27.11.2015

«Поклади свої знання ближче до серця свого

і подалі від очей екзаменаторів твоїх».

Зі студентського фольклору

26 листопада 2015 року в 318 аудиторії Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти відбулося офіційне закриття «Тижня фінансиста та обліковця».

Із вітальними словами до студентства звернувся завідувач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки професор Слатвінський М.А. Він зазначив, що студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. Саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці. Максим Анатолійович закликав своїх молодих колег бути відданими справі, якій планують присвятити своє життя.

Новоприбулі студенти напрямів підготовки «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» були нагороджені почесними значками фінансистів та обліковців.

Професорсько-викладацький колектив кафедри радий вітати студентів з цією знаменною подією. Бажаємо всім успіхів у творчому пошуку, натхнення та здійснення ваших задумів.