Доторкнутись до зірок

• Дата публікації: 08.11.2015

6 листопада 2015 року cтуденти 31 та 31б груп НН Інституту економіки та бізнес-освіти разом з куратором Кістол Анастасією Анатоліївною, викладачем кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки, відвідали Навчально-виховний центр “Планетарій” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Студентам було запропоновано уявно побувати в космічному просторі та споглядати, як сходить і заходить Сонце, як з’являються зорі на вечірньому небі, які сузір’я вони утворюють. Студенти із захопленням слухали легенди про утворення різних сузір’їв і спостерігали за їх рухом на уявній небесній сфері. Після екскурсії група мала змогу ознайомитися з приладами, які розташовані в планетарії, а також зробити цікаві фото.

Висловлюємо подяку адміністрації НН Інституту економіки та бізнес-освіти за сприяння в організації екскурсії.