Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

• Дата публікації: 07.10.2015

5 жовтня в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбулося урочисте зібрання професорсько-викладацького складу та лідерів студентського самоврядування.
Студенти щиро привітали викладачів з нагоди професійного свята, подякували за самовідданість, вірність обов’язку та покликанню. Побажали міцного здоров’я, радості, благословенних днів, творчої наснаги та нових педагогічних звершень.До організації свята долучились Маленька Яна, Плахотна Олена, Форос Євген, Морозова Ольга, Сторожук Олена, Логінов Олександр, Кавун Вадим та Кикоть Володимир. Вихованці подарували присутнім пісні у власному виконанні, влаштували забаву «Чарівний капелюх» та провели конкурс «Селфі з викладачем».Директор інституту Чирва Ольга Григорівна подякувала організаторам дійства за сердечні привітання і добрі слова. Свято закінчилося смачним частуванням та хорошим настроєм.