Невідомий Джобс

• Дата публікації: 21.10.2015

Ми знаходимося тут, щоб внести свій внесок у цей світ.
Інакше навіщо ми тут?

20 жовтня в рамках святкування тижня маркетингу в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти студенти першого курсу напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» переглянули документальний фільм «Невідомий Джобс».
Даний фільм розкриває невідомі сторони Стіва Джобса, розповідає про маловідомі факти і події з його життя та історію створення основних продуктів відомого бренду.
Стів Джобс – легендарна особистість в комп’ютерній індустрії. Він людина, яка змінила світ, геній, який зумів створити компанію, що стала еталоном якості й неперевершеного дизайну. Людина, що володіла унікальною харизмою і лідерськими якостями. Керівник, що за життя отримав загальне визнання і любов мільйонів.
По завершенню перегляду студенти обмінялися враженнями та відбулася жвава дискусія щодо даного фільму.