Науково-методичний семінар «Проблеми та перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні»

• Дата публікації: 01.10.2015

В рамках проведення тижня туризму 25 вересня 2015 року відбувся науково-методичний семінар на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні» за участю провідного фахівця туристичної фірми «Соната» Шуляк Л., викладачів кафедри технологій та організації туризму і готельно – ресторанної справи та студентів.

Питання, що розглядалися на науково-методичному семінарі та розкривалися в доповідях учасників стосувалися регіонального розвитку туристичної галузі. На прикладі світового досвіду були запропоновані шляхи розширення та вдосконалення туристичних послуг. Особливу зацікавленість викликало обговорення розвитку окремих видів туризму, зокрема студент Нікіфоров Б. розповів про перспективи зеленого туризму в Україні, Лук’янчук О. повідомила про стан та розвиток спелеотуризму, не менш важливим та перспективним на сьогоднішній день в нашому регіоні є паломницький вид туризму, відзначила у своїй доповіді студентка Браславська Л.

По завершенню семінару учасниками були визначенні загальний стан та передумови розвитку туризму в Україні.