Вдячність за сприяння благоустрою гуртожитків університет

• Дата публікації: 19.09.2015

Керівництво навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини висловлює щиру вдячність Уманській філії мережі магазинів «Хата Ламінату» в особі директора Олега Васильовича Стригуна за вагомий внесок у вирішення питання поліпшення умов проживання в студентських гуртожитках № 5 та № 9 університету.

Завдяки сприянню та підтримці Стригуна О.В. було здійснено облаштування 20-ти кімнат в гуртожитках університету та створенні комфортні умови для проживання студентів.

Ще раз висловлюємо щиру вдячність за надану підтримку та впевнені в тому, що керівництво Уманської філії мережі магазинів «Хата Ламінату» не шкодувало сил, часу й спрямували свої можливості на досягнення успіху у вирішенні даного питання.

З повагою,

Директор інституту                                                                 Чирва O.Г.