Театральний сезон відкрито!

• Дата публікації: 26.09.2015

23 вересня 2015 року студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла тичини відвідали фантастичну комедію за п’єсою Михайла Булгакова «Іван Васильович змінює професію», яка відбулася у міському будинку культури, за участю акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П. Саксаганського.

Що буде, якщо героїв найвідомішої п’єси М. Булгакова перенести у ХХІ століття? Так-так, це можливо. І не лише за допомогою машини часу, а завдяки силі мистецтва. Шкода, що головний герой вистави «Іван Васильович змінює професію» про це не знав. А от молодий режисер Артур Прокоп’єв зумів подолати часові бар’єри і відкрив безмежний простір для фантазії та польоту думки.Перед вами на сцені оживають відомі з дитинства герої, здійснюються найзаповітніші бажання і панує таємнича атмосфера, здобрена тонким гумором, запальними танцями та піснями. Та нехай глядач буде уважним – у кожному жарті є частинка… жарту.