Реалізація практичної компоненти у навчанні разом з Приватбанком

• Дата публікації: 30.09.2015

30 вересня у рамках вивчення дисципліни «Банківська система», за ініціативи доцента Міщук О.В., студенти IV курсу відвідали Центральне відділення «Приватбанку», де мали змогу ознайомитися зі структурою відділення, специфікою його роботи.   Заступник керівника ЦВ «Приватбанк» Моргун Світлана Олександрівна до уваги студентів запропонувала нові депозитні програми, розповіла про універсальність платіжних карток, про операції, які можна здійснювати за допомогою віддаленого банкінгу та зупинилася на тому, як присутнім вберегти себе від шахрайства з пластиковими картками.Спеціаліст з обслуговування клієнтів ЦВ «Приватбанк» Вікторія Володимирівна Пянкевич проінформувала студентів про різні способи отримання кредитів та особливості здійснення платежів в Україні та за кордоном (системи грошових переказів, P2P-перекази на картку Visa або MasterCard будь-якого банку України або SWIFT).Особливу зацікавленість студенти виявили до інформації про можливість проходження онлайн-практики у вільний від навчання час, що дасть змогу їм розширити свої знання з банківської справи та отримати сертифікат у кінці навчання.

Подібні заходи є корисними з точки зору активізації пізнавальної діяльності студентів, мотивації їх до успішного навчання та подальшого працевлаштування, можливості поєднання теоретичних знань з практичними навичками.Студенти IV курсу та викладачі економічного факультету висловлюють щиру подяку керівнику Центрального відділення «Приватбанк» (м. Умань) Онищуку С.М. і працівникам банку Моргун С.О., Пянкевич В.В. за співпрацю та готовність ділитися своїм практичним досвідом.