До уваги абітурієнтів!

• Дата публікації: 15.09.2015

УДПУ імені Павла Тичини гостинно запрошує випускників та учнів 9-11 класів на підготовчі курси. Головною метою навчання на підготовчих курсах є підготовка майбутніх студентів до випускного іспиту та ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання). Крім цього, слухачам надаються пільги при вступі до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У програмі навчання:

• українська мова
  • українська література
  • історія України
  • іноземні мови (англійська, російська)
  • математика
  • фізика
  • біологія
  • хімія
  • географія
  • хореографія
  • фізичне виховання
  • образотворче мистецтво

Вартість навчання складає 375 грн. за 1 предмет (6 місяців навчання). Максимально можна обрати 4 предмети.

Викладання на підготовчих курсах здійснюють викладачі УДПУ імені Павла Тичини, котрі мають багаторічний досвід роботи із студентами. При виникненні незрозумілих моментів та питань Вам завжди приділять увагу та пояснять матеріал, порекомендують літературу для самостійного поглиблення знань.

Вступ до УДПУ ім. Павла Тичини мрія багатьох сучасних молодих людей. Наші курси спрямовані на досягнення Вашої мрії, адже вступ до нашого навчального закладу відкриває практично необмежені перспективи майбутнього працевлаштування не тільки в організаціях та провідних підприємствах України а й за кордоном.

Для зарахування на підготовчі курси потрібно подати:

• довідку з місця навчання;
    • 2 фото 3х4;
    • копію свідоцтва про народження, або паспорта (1, 2, 11 ст.);
    • копія паспорта одного з батьків (1, 2, 11 сторінки);
    • 2 конверти з марками.

Документи приймаються до 30 жовтня 2015 року

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Умань, вул. Садова, 2, кім. 202 або за телефоном: (04744) 4-05-20; (063) 22-713-77

Зроби перший крок до успіху – обери підготовчі курси УДПУ!