УДПУ імені Павла Тичини – у трійці кращих педагогічних вузів України

• Дата публікації: 10.08.2015

2185432За результатами консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2015 року, оприлюдненого інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua», Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини покращив свої позиції і нині посідає 52 сходинку серед 286 ВНЗ III-IV рівнів акредитації, які ввійшли до рейтингу.

УДПУ ввійшов також у ТОП-10 кількох підрейтингів, представлених «Освіта.ua». Серед кращих вузів центрального регіону України уманський виш знаходиться на 9 позиції.

У рейтингу «Кращі педагогічні університети України» – на почесному 3 місці, а серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Черкащини Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є лідером.

Вітаємо колектив із високими позиціями рейтингу і бажаємо й надалі плідної праці у напрямку підвищення показників якості освіти!