Наші найкращі канікули!

• Дата публікації: 30.06.2015

Саме так стверджують студенти економічного факультету Віталій Келебай, Руслан Задорожний та Павло Лукʾянов:

• Вже позаду оформлення документів, відкриття візи, дострокова здача сесії і довга дорога до Польщі. Ця розвинена європейська країна, дивна «Країна Костелів», дивовижної природи, історичних та архітектурних пам’яток, зачарувала нас найстаршими культурними традиціями і багатою історією. Відмінні курорти, як для активного відпочинку, так і для лікування, таємничі замки, народні музеї, незвичайні пам’ятники архітектури, гори і море, – роблять країну ще цікавішою.Комплекс OW CARBO в якому нам пощастило працювати знаходиться в тихій лісовій місцевості всього в 100 метрах від Балтійского моря в місті Dąbki. Це чудове спа-село у північно-західній частині Польщі, розташоване на березі Балтійського моря і на березі озера Буково на відстані 7 км від Darłowo. Влітку Dąbki є місцем відпочинку для тисяч пацієнтів і відпочиваючих.Керівництво OW CARBO привітно зустріло нас, працівники із задоволенням пояснили наші обов’язки, створили всі умови для швидкої адаптації в іншій країні.

Ми впевнені, що практика в Польщі – це унікальна можливість випробувати себе, пізнати звичаї, побут країни, зрозуміти суть майбутньої професії, покращити на практиці знання іноземних мов та знайти нових друзів.