Зустріч студентів економічного факультету із захисниками України

• Дата публікації: 03.05.2015

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На Сході країни, під ворожими кулями і «градами» боронять державу її наймужніші, найкращі сини.

Нещодавно відбулась зустріч студентів економічного факультету з бійцями 53 бригади, яка знаходиться на передових рубежах антитерористичної операції, жителями Умані Андрієм Бондарем та Сергієм Дерев’янком.  Воїни розповідали про участь у бойових діях із захисту Вітчизни, про друзів, з якими вони захищають рідну землю від ворога. Відповідаючи на численні запитання студентів, бійці висловлювали своє ставлення до подій, до настроїв жителів Донбасу, ділилися думками, спогадами і переживаннями. Багато говорили про патріотизм.Розповідь бійців була підкріплена фото- та -відеоматеріалами. Герої запевнили, що не віддадуть Україну ворогу і будуть боротися за неї до останнього !Проведення таких патріотичних заходів сприяє формуванню у молоді почуття національної самосвідомості, надихає і підіймає наш дух, вселяє надію й віру в мир і світле майбутнє України !

Яремчук Катерина, студентка 2 курсу

напряму підготовки ,,Готельно-ресторанна справа”