Збережи природу

• Дата публікації: 19.05.2015

З метою формування екологічної свідомості та культури розвитку особистості, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами 1 та 2 курсу напрямку підготовки «Туризм» провели екологічну акцію «Збережи природу».  В свій особистий час студенти розпочали прибирання берегу річки Кам’янки, яка знаходиться в районі Нова Умань.

За зиму накопилося багато сміття, яке було зібране та вивезено на сміттєзвалище, цим самим студенти показали свою небайдужість до стану навколишнього середовища.Акція здійснювалася з метою ліквідації у лісах та прибережних зонах сміття для поліпшення санітарного стану довкілля.

Своїм вчинком учасники акції зробили особистий внесок для поліпшення екологічного стану нашого міста.