• Дата публікації: 22.05.2015

21 травня 2015 року за ініціативи кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інноваційного розвитку національної економіки». Організаторами конференції стали науковці кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки, Харківського інституту бізнесу і менеджменту, Міланського університету та Бакінського університету бізнесу (Азербайджан). У конференції взяли участь більше 100 учасників – науковці, аспіранти та студенти провідних зарубіжних та вітчизняних навчальних закладів. Програмою науково-практичної конференції передбачено пленарне засідання та роботу наукових секцій. На обговорення були винесені питання про вплив монетарної політики на розвиток національної економіки в умовах кризи, забезпечення економічної безпеки в умовах воєнної економіки, вплив освіти на рівень заробітної плати в Швеції, фінансове забезпечення інноваційного підприємництва, конкурентну розвідку в системі економічної безпеки банків, економічний розвиток сучасного Узбекистана.Пленарне засідання конференції було відкрите вітальним словом проректора з науково-педагогічної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сокирської В. В., яка окреслила актуальність обраної теми конференції у сучасних умовах економічного розвитку. В ході пленарного засідання було заслухано доповіді доцента кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини М. В. Білошкурського, студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Товкис Анни та Зоірова Жасурбека та ін.Також в on-line режимі було представлено доповіді Тумара М. Б. − професора Харківського інституту бізнесу і менеджменту, провідного спеціаліста з економічної безпеки підприємств та Трощенкова Сергія − аспіранта Міланського університету.Участь у Міжнародній науково-практичній конференції дала змогу вченим та молодим дослідникам апробувати результати своїх наукових досліджень, налагодити сприятливі умови для майбутньої співпраці, а також визначити ймовірні перспективні напрями актуальних наукових досліджень.