«Софіївка» – історія закарбована в природі

• Дата публікації: 27.04.2015

Студенти економічного факультету в рамках проведення виховної години відвідали мальовничий дендрологічний парк «Софіївка».

Зайшовши до парку з головного входу, студенти опинилися на вулиці Київській. Цікаво, що  башти головного входу, споруджені у 1850 — 1852 роках, збереглися до нашого часу. Прогулюючись центральною алеєю, студенти змогли помилуватись болотним кипарисом, який був посаджений ще у далекому 1891 році.   Уманський дендропарк здивував студентів своїми прекрасними краєвидами, серед яких: водоспад “Грот Діани”, Женевське озеро, унікальні дерева (дуб, якому понад 300 років; ялина, що росте корінням вгору; тюльпанове дерево; поляна «Грибок»). Також охочі могли помилуватися великою кількістю статуй богів та мислителів Стародавньої Греції, серед них: статуї Паріса, Амура, Орфея, Венери, бюсти Сократа, Гомера, Аристотеля та багато інших.Насолодившись неабиякою красою парку та прекрасною атмосферою, студенти із новими силами повернулися до університету.