Економічний факультет знову відкриває свої двері!

• Дата публікації: 09.04.2015

Економічний факультет, у рамках проведеного Дня відкритих дверей, 9 квітня приймав абітурієнтів та підтвердив свою відкритість для бажаючих навчатися. Перед гостями виступили декан факультету , завідувач кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки професор Музиченко Анатолій, студдекан Петрухіна Любов, студентка-магістрантка Кістол Анастасія та заступник декана з профорієнтаційної роботи Осадчук Наталія.Цього разу випускники слухали історію університету та захоплювалися його здобутками, досягненнями студентів та успіхами випускників. Гості економічного факультету мали змогу ознайомитися з перевагами навчання у вузі та на факультеті зокрема, з особливостями та специфікою спеціальностей «Економіка підприємства», «Фінанси», «Облік і аудит», «Маркетинг», «Управління персоналом та економіка праці», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», перспективами майбутнього працевлаштування. Неабияку цікавість майбутніх абітурієнтів викликало знайомство з організацією студентського дозвілля, з діяльністю студентського самоврядування.Екскурсія до Софіївки була приємною несподіванкою для майбутніх абітурієнтів економічного факультету. Двері факультету завжди відкриті для всіх бажаючих навчатися за економічним профілем!