«Академія молодіжного лідера» набирає обертів

• Дата публікації: 10.03.2015

5 березня в рамках проекту «Академія молодіжного лідера» відбулась зустріч викладачів та студентів економічного факультету із начальником фінансового управління Уманської міської ради Аллою Петриченко. Захід проводився з метою розгляду інформації про фінансово-економічний стан міста Умань.Алла Василівна детально пояснила присутнім підходи до формування дохідних джерел та призначення видаткової частини міського бюджету.

Доповідаючи проект бюджету міста на поточний рік, Алла Василівна звернула увагу на те, що він розрахований і сформований на новій бюджетній і податковій основі, відповідно до законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України».Під час обговорення, студенти цікавились молодіжною політикою місцевої влади: стипендія міського голови, можливість надання житла молодим сім’ям. Також, розглянули туристичну складову міста та джерела наповнення бюджету саме за рахунок туристів.Заходи такого змісту дозволяють його учасникам бути в курсі економічного розвитку рідного міста.