Новини інтституту

Поезія – це музика душі

11.03.2015
Поезія – це музика душі

Студентське наукове товариство економічного факультету 10 березня уже вкотре поводить літературний вечір «Поезія – це музика душі». Цього разу він дав змогу розкритися молодим поетам, поділитися власною творчістю, поезією улюблених авторів та просто поспілкуватись із своїми однодумцями.Літературний вечір зібрав справжніх поціновувачів поезії, які розуміють поетичне слово і вільно ним спілкуються.

Мрієш про стажування в Греціїї? Приходь на співбесіду.

11.03.2015
Мрієш про стажування в Греціїї? Приходь на співбесіду.

Вже гарною традицією для студентів економічного факультету стало проходження стажування в літній період в елітних готелях Греції. Стажування в Греції – чудовий шанс випробувати себе для тих, хто бажає зробити блискучу кар’єру в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Окрім практики в готельному бізнесі ви маєте можливість підвищити рівень розмовної англійської мови,