VІ Міжнародна науково-практична конференція

• Дата публікації: 27.02.2015

26 лютого 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція (заочна форма) «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України», безпосереднім ініціатором та організатором якої виступила кафедра маркетингу та управління бізнесом (фото 1,2).  Було заслухано доповіді, у тому числі молодих науковців – студентів економічного факультету (Петрухіної Л., Олійника В., Івахнюк М. та Поліщук О). Учасники конференції відзначили доброзичливу атмосферу, яка дозволила вести конструктивну і водночас толерантну дискусію.Завершилася конференція переглядом документального фільму «Невідомий Джобс», який демонструє досягнення легендарної особистості, підприємця, винахідника та основоположника найвідомішої корпорації в світі Apple.

Приємно, що крім офіційного рішення конференції було прийнято важливе неофіційне рішення – продовжувати в подальшому такі зустрічі, що надихають на плідну співпрацю між науковцями. Усім же учасникам хочеться побажати цікавих розробок на нелегкій науковій ниві.