Людина починається з добра

• Дата публікації: 04.02.2015

Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти! 4 лютого куратором 32 групи Федорчук І. В. була проведена виховна година у вигляді бесіди на тему «Милосердя і доброта – людства два крила». Метою виховного заходу було формування у студентів рис людяності, виховування милосердя, доброго ставлення до оточуючого світу, інвалідів та слабших за себе.
Під час заходу студенти разом з Федорчук І. В. міркували, чому довкола скільки зла, чому люди такі жорстокі? Куратор зазначила, що милосердя і доброта – справжні цінності життя, тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна намагатися кожна людина.
Наприкінці зустрічі були зроблені такі висновки: якщо кожна зла людина зробить на одну справу менше, а кожна добра людина на одну справу більше, то наше життя   почне змінюватися на краще, а світ стане світлішим та добрішим.