Здоров’я – найцінніше багатство людини!

• Дата публікації: 27.11.2014

Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною цінністю в житті людини.

З метою формування активної позиції протидії всім небезпечним для здоров’я та життя явищам   студентам  третього курсу проведено виховний захід на тему: «Здоровий спосіб життя молоді».  Захід був спрямований на виховання у студентів ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього.

Під час заходу студенти усвідомили негативні наслідки впливу нікотину, алкоголю, наркотиків на організм людини; зрозуміли, що здоровий спосіб життя – це дотримання певних правил, які забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, душевну рівновагу та здоров’я.

Таким чином, формування у студентів здорового способу життя, як запоруки становлення здорового професіонала, повинно розпочинатися з усвідомлення негативного впливу шкідливих факторів  та необхідності боротьби з ними.