Відбулася гра «МАФІЯ»

• Дата публікації: 14.11.2014

Мафія – командна психологічна   рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

«Мафію» визнано однією з 50 найбільш історично і культурно істотних ігор, що з’явилися після 1800 року. Останнім часом ця гра стає все більш популярна серед студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У грі приймали участь кращі студенти І, ІІ та ІІІ курсів економічного факультету. Щоб відчути себе справжніми «мафіозі», учасники одягнулися у яскраві костюми: фраки, вечірні плаття.

Студенти активно приймали участь у грі, прекрасно ввійшли в  роль своїх персонажів та мали змогу проявити вміння та навички.

Під час гри студенти отримали великий досвід роботи в командах і пропонували частіше проводити подібні заходи.

«Мафія» дарує нам гарні емоції, яких нам у житті часом не вистачає. Лише тут можна вишукано обманути людину.