Від серця до серця, від країни до країн

• Дата публікації: 26.11.2014

«Від серця до серця, від країни до країни» – саме таку назву мала кураторська година, проведена 26 листопада в 31 групі куратором Л. А. Чвертко. Ідея проведення такого заходу виникла не випадково. Адже студентський колектив групи в цьому семестрі поповнили студенти-іноземці: Махмадіяров Бабаназар та Махматкулов Бахур з Туркменістану, Жамгіров Кахрамон та Зоіров Жасурбек з Узбекистану.

Туркменістан, Узбекистан, як і Україна, мають стародавню історію, славляться своєю культурою. Багато спільного об’єднує наші країни, проте кожна з них є неповторною та має свої особливості.

Студенти підготували слайд-шоу з фотографій із музичним супроводом, завдяки якому всі ознайомилися з особливостями і найголовнішими національними цінностями кожної з країн. Було проведено декілька захоплюючих ігор, з яких студенти дізнались багато цікавої інформації у розважальній формі. Це дозволило краще пізнати один одного, більше дізнатися про інтереси та можливості одногрупників з різних країн.

Всі учасники залишилися задоволені проведеним заходом, адже кожен отримав багато яскравих вражень та позитивних емоцій.