Крок за кроком до успіху

• Дата публікації: 28.11.2014

Кожен студент ще з перших днів навчання в університеті задумувався над питаннями: «Що таке успіх?», «Як досягнути успіху?», «У чому секрет успіху?».

«Я не зазнавав поразок.

Просто знайшов 10 000 способів,

які не працюють».

Успішний винахідник Томас Эдісон

Спіймати хвилю удачі, навчитись такій премудрості, зорієнтуватися на правильний напрям спробували студенти другого курсу. Потреба у перемогах і досягненнях спонукає кожного з нас шукати нові способи застосування своєї енергії, здібностей і сил. Студенти ознайомились із біографією відомих людей та спробували розгадати секрети їх успішності.

«Далеко не заїдете,

коли постійно будете дивитися

у дзеркало заднього виду».

Стівен Кові

Виходячи з цього спільно визначили критерії успіху. Успішними людьми рідко народжуються, частіше всього ними стають. А для цього потрібно не стояти на місці і не  чекати результату нізвідки, а робити реальні дії для досягнення своєї мети. І тоді обов’язково кожен зможе досягнути найбажаніших висот.