Конкурс презентацій «Заощаджуй і багатій»

• Дата публікації: 14.11.2014

12 листопада 2014 року для студентів економічного факультету було проведено конкурс презентацій «Заощаджуй і багатій».

Участь у конкурсі  приймали найбільш творчі та ініціативні студенти, які представили своє бачення того,  як потрібно економити, щоб накопичити певний капітал.

Студенти різних академічних груп виявили неабиякий інтерес і цікавість до даної теми. Журі відзначило креативність, змістовність та інноваційність студентських презентацій. Всі представлені презентації були гідні перемоги, однак перше місце отримала 15 академічна  група, в якій детально було розглянуто питання сімейного бюджету, що є досить актуальним в наш час.

Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами, а переможці отримали сертифікати на отримання додаткових балів з навчальних дисциплін.