Виховання національної свідомості у студентів

• Дата публікації: 17.10.2014

15 жовтня 2014 року студенти ІІІ курсу економічного факультету за напрямом підготовки «Туризм» відвідали музей Надії Суровцової,  який знаходиться в місті Умані по вулиці Воїнів інтернаціоналістів.

Під час проведення екскурсійної лекції, яку на високому професійному рівні провела старший науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею Терлецька Людмила Сергіївна, студенти ознайомились з громадським подвигом Надії Суровцової – відомої громадської діячки, яка все своє життя поклала на вівтар свободи та незалежності України в час Радянської ідеї інтернаціоналізму. Життя та діяльність Н. Суровцової  стали наочним прикладом для студентів, які отримали незабутні враження від екскурсії.

Саме такі заходи стають визначальним підґрунтям для формування у студентів основоположних принципів совісті та честі, людської гідності та  розвитку патріотичного відчуття любові до своєї Вітчизни.