Мої враження про відвідування міжнародної туристичної виставки

• Дата публікації: 10.10.2014

3 жовтня 2014 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи організували поїздку на міжнародну туристичну виставку

«Україна’2014» / UITM – UkraineInternationalTravelMarket», яка проходила у місті Києві.

Студенти першого, другого та третього курсу напряму підготовки «Туризм» з великим нетерпінням чекали на цю поїздку.

Відвідавши виставку,  ми отримали безліч позитивних вражень, разом з тим дізналися про нові напрямки  туристичного відпочинку. У ході  бесіди  з окремими  представниками  туристичних фірм, ми  ознайомилися  з  новими способами  планування туристичних  поїздок та  дізналися про сучасні шляхи бронювання  транспортних послуг,  як на  місцевому, так і на міжнародному рівнях.

На мою думку яскраво презентували свої фірми представники Туреччини та Польщі, які  відзначилися  своєю туристичною  привабливістю та креативним розповсюдженням туристичного продукту. Особливо  запам’яталася  організація   виставки у  плані  декорації,  адже  кожна  країна  вносила  свій колорит в  картину  загальної  атмосфери.

Загалом, я дізналася  багато корисного та  цікавого, розширила  свій  кругозір та отримала досвід спілкування з представниками туристичних  фірмрізних країн світу.

Матюк Богдана,  27 група.