Вітаємо учасників програми літнього стажування в Німеччині з поверненням додому!

• Дата публікації: 08.09.2014

Літні канікули – найкраща і найочікуваніша пора для кожного студента. Подорожі в гори, у ліс чи на море, закордонні мандрівки та прогулянки вносять яскравих барв, дарують велику кількість позитивних емоцій і надовго запам’ятовуються.

Для 8 студентів економічного факультету ці канікули запам’яталися особливо. Вони отримали змогу протягом трьох літніх місяців пройти стажування в готелях Німеччини. Завдяки участі у цій програмі студенти змогли закріпити отримані теоретичні знання на практиці і відпочити в різних містах Німеччини. Для них – це унікальна можливість випробувати себе, пізнати звичаї, побут країни, зрозуміти суть майбутньої професії, покращити на практиці знання німецької мови та знайти нових друзів.

Після повернення додому всі вони впевнені, що на наступний рік питання як провести канікули для них уже вирішене – це стажування за кордоном.