Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини увійшов до «Топ-10»

• Дата публікації: 29.09.2014

Консолідований рейтинг вузів України у 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтинга ТОП-10: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні вузи України”, “Кращі київські вузи” і “Кращі ВНЗ регіонів України”.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”.

Свої провідні позиції підтверджує Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, що посів третє місце, увійшовши до «Топ-10» університетів центрального регіону країни в номінації «Кращі педагогічні навчальні заклади України».

Такий високий показник університет здобув завдяки наполегливій праці всього колективу, таким чином посиливши свої конкурентні позиції на ринку освітніх послуг.

рейтинг