Шкідливі звички та псування майна – шлях у безодню

• Дата публікації: 17.09.2014

15 вересня 2014 року куратор 28 групи Любонько Т.В. провела для студентів виховну годину на тему: «Шкідливі звички та псування майна – шлях у безодню».

Актуальність теми полягає в тому, що сьогодні гостро постає питання про здоров’я та правильне виховання підростаючого покоління. Ситуація із споживанням тютюну, алкоголю, наркотиків серед молоді продовжує залишатися дуже складною. Також не менш важливою є пропаганда бережливого ставлення до чужого майна, адже «вандалізм», нажаль, став помітним явищем серед молоді. Тому метою виховного заходу було формування   позиції   протидії  всім   небезпечним   для здоров’я  та життя явищам:  наркотикам,  алкоголю,  палінню; пропагування здорового способу життя; усвідомлення, що кожна річ – це результат складної колективної праці.

Виховний захід «Шкідливі звички та псування майна – шлях у безодню» був спрямований на попередження шкідливих звичок та виховання у студентської молоді дбайливого ставлення до університетського майна.