Перше знайомство

• Дата публікації: 01.09.2014

31-го серпня та 1-го вересня, у День знань, відбулося знайомство новоприбулих студентів нашого факультету (та їх батьків) з кураторами академічних груп та звідувачами кафедр факутету.

Під час кураторських годин відбулися особисті знайомства між кураторами та студентами. Студенти розповідали про їхнє перше враження від нашого університету та деякі труднощі, які після обговорень вдалося залагодити.

Куратори донесли до відома студентів основні положення про дотримання техніки безпеки під час навчання. Обговорювалися основні моменти навчального процесу та культурного життя університету.

Слід відмітити, що студенти факультету зарекомендували себе серйозно налаштованими на успішне навчання та отримання професійних знань. Всі студенти мають творчі здібності та навички, що дуже важливо для особистого та всебічного розвитку людини.

Бажаємо всім нашим студентам успішного, легкого та цікавого навчання в Уманському державному педагогічному університеті на нашому рідному економічному факультеті.