Патріотичне виховання – запорука майбутнього

• Дата публікації: 19.09.2014

18 вересня студенти 3 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» разом із куратором   Федорчук Інною Василівною відвідали Уманський державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», в якому відбулися дві виставки: «Благодійність крізь призму об’єктива», організована Благодійним фондом «Воля» та   виставка робіт уманських художників із «АРТ-Умань». Обидві виставки були організовані уманчанами та мали благодійне спрямування.

Під час відвідування об’єднаних мистецьких заходів, студенти не лише розглядали прекрасні картини та інші твори мистецтва, а й мали можливість долучитися до збору коштів учасникам АТО, а також стати власниками чудових полотен і зробити свій внесок на допомогу родинам уманських хлопців, які загинули під час боїв на Сході України.

Студенти, побачивши ці витвори мистецтва, не залишилися байдужими до чужих проблем і горя. Такі акції патріотичного характеру надихнули нас на роздуми……