Патріотичне виховання молоді

• Дата публікації: 02.09.2014

144

«Україна – суверенна держава» – тема першої лекції, яка проведена на першому курсі економічного факультету. Основною метою лекційного заняття було ствердження національної свідомості та патріотичних почуттів у молодіжному світогляді.

Було згадано не тільки героїчну спадщину України минулих століть, а й сьогодення. Не оминули увагою і події, що нещодавно відбулися на Уманщині, Христинивщині, Жашківщині та ін.

В ході заняття звучали не тільки історичні опуси, а й поетичні рядки присвячені героям військових подій АТО. Студенти приймали активну участь у обговоренні теми лекції, висловлювали власні погляди щодо політико-економічної ситуації в Україні. А також вносили власні пропозиції по питанню мирного врегулювання військового конфлікту на сході країни.

За словами першокурсників враження від прослуханої лекції були вагомими і змусили зробити багато висновків, які сприятимуть перспективному розвитку світосприйняття сучасної молоді.