Доторкнутись до прекрасного

• Дата публікації: 03.09.2014

2 вересня в Державному історико-культурному заповіднику «Стара Умань» відбулась виставка творчих робіт студентів та викладачів Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка.

Із захопленням до перегляду виставки долучились студенти 21, 22 та 25 груп економічного факультету, де розглянули картини та вироби «Hand Made» місцевих умільців.

Твори вразили проникливістю, різноманіттям технік, клопітким виконанням, від стародавніх українських мотивів до сучасних напрямків мистецтва. Студенти, об’єднані любов’ю до прекрасного, високо оцінили роботу митців.

Виставка підтвердила, що українська земля приростає талантами, що збагачують народне мистецтво, творять красу та продовжують справу предків.

Авторам робіт та організаторам дякуємо за позитивну атмосферу та чудовий настрій, бажаємо натхнення та творчих здобутків.