Новини інтституту

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини увійшов до «Топ-10»

29.09.2014

Консолідований рейтинг вузів України у 2014 році включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтинга ТОП-10: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні вузи України”, “Кращі київські вузи” і “Кращі ВНЗ регіонів України”. Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”.

День туризму

29.09.2014
День туризму

25 вересня 2014 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи був організований туристичний похід, присвячений Всесвітньому дню туризму. Захід проводився на околиці Умані, в Білогрудівському лісі, за участі студентів напрямів підготовки «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», учнів 11-го класу ЗОШ №3. Студенти ІІ, ІІІ та ІV курсів провели туристичні майстер-класи для студентів