Присяга на вірність українському народу

• Дата публікації: 31.07.2014

30 липня 2014 року студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які пройшли фахову підготовку на військовій кафедрі Сумського державного університету, склали присягу на вірність українському народові.

Особисто поздоровили молодих курсантів із цим важливим моментом в їхньому житті ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор Побірченко Наталія Семенівна, начальник кафедри військової підготовки Сумського державного університету, к.т.н., доцент, полковник Ляпа Микола Миколайович, голова спілки ветеранів військ протиповітряної оборони, полковник у відставці Бесараб Микола Никифорович. Вони подякували курсантам, які наважилися опанувати військовий фах і стати офіцерами запасу, за їхні старання й наполегливість упродовж навчання.

На урочистий захід завітали батьки, рідні, близькі юнаків та дівчат. Також привітати своїх вихованців прийшли командири та викладачі університету.

Професорсько-викладацький склад економічного факультету бажає вам здоров’я, сил та натхнення, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги!