Науковий симпозіум «Edukacja а rynek pracy»

• Дата публікації: 24.07.2014

Нещодавно у м. Плоцьк (Республіка Польща) проходив  Міжнароднийнауковий симпозіум «Edukacja а rynek pracy». Організатором заходу виступила Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowaw Płocku.

У роботі симпозіуму взяло участь 70 науковців та представників бізнесу, органів державної влади з 12 країн світу.

Від нашого університету доповідачами були  професор кафедри економічної теорії та права Курмаєв Петро Юрійович та викладач кафедри музичного мистецтва Пиж’янова Наталія Володимирівна.

У своїй доповіді Курмаєв П.Ю. охарактеризував сучасні тенденції на ринку праці України, акцентував увагу на необхідності поглиблення його взаємозв’язку з освітніми установами.

Участь науковців університету у роботі Міжнародного наукового симпозіуму «Edukacja а rynek pracy» сприятиме поглибленню освітніх партнерських зв’язків між навчальними закладами України та Польщі.